Jaki typ taśm klejących jest tym najbardziej optymalnym?

Można powiedzieć, że generalnie taśmy klejące przesadnie nas nie interesują. To znaczy nawet jeżeli używamy ich, na przykład do pakowania produktów w prowadzonym przez siebie e-sklepie, to tak czy siak nie wgłębiamy się w temat. W mianowicie tym artykule powiemy coś interesującego odnośnie rodzajów taśm klejących. Miejmy nadzieję, że definitywnie każdy z czytelników nie będzie mieć większego problemu z wybraniem najbardziej dogodnego rozwiązania…

1) Solvent – z pewnością cechują się wysoką ceną, odnośnie tego ciężko mieć jakiekolwiek wątpliwości. No cóż, cena to nie wszystko… – należy docenić niesamowitą przyczepność, odporność na wilgoć albo to, iż najzwyczajniej w świecie są ciężkie do oderwania po zaklejeniu.

2) Akryl – najbardziej popularne taśmy w naszej części Europy. Jasna sprawa – ich najbardziej znacząca zaleta to korzystna cena. Nie jest jakimkolwiek zaskoczeniem, że argument finansowy przy wybieraniu taśm odgrywa istotną rolę. Chociaż jeżeli potrzeby nie są rozbudowane, to zasadniczo akryl spełni nasze oczekiwania. Klejenie najróżniejszych paczek takową taśmą to strzał w dziesiątkę.

3) Hot Melt – w istocie to najgorsza alternatywa. W końcu taka taśma jest większym kosztem, lecz nie jest aż tak mocno porządniejsza niż akryl. Chociaż naturalnie jakaś różnica jest wyczuwalna.

Pewnie każdy zdołał wywnioskować o co się rozchodzi w temacie taśm klejących. Najbardziej istotne jest to by definitywnie nie kupować najzwyklejszej chińszczyzny. Bardzo niska cena nęci, lecz czy na pewno warto?

Więcej informacji: cennik taśm z nadrukiem – zobacz

Dodaj komentarz