Typy poszczególnych kopert kurierskich z nadrukiem

Charakterystyka różnych folipaków z nadrukiem

Koperty kurierskie są rewolucyjną, niezwykle wygodną oraz najdoskonalszej jakości formą opakowania paczek kurierskich. Dzięki nim jesteśmy w stanie być pewni, że opakowany produkt dotrze do adresata bez żadnego uszczerbku. Co sprawia, że foliopaki kurierskie z nadrukiem są tak wspaniałe i w jakich odmianach występują?

Jaki powinien być koperta kurierska?

Warto wytłumaczyć na starcie czym foliopak, czy też inaczej koperta kurierska, jest. To opakowanie wykonane z doskonałej jakości surowca polietylenowego, który to wykazuje właściwości silnie odporne na czynniki fizyczne. Foliopaki kurierskie dla zagwarantowania większego bezpieczeństwa oraz 100% pewności są przygotowywane z podwójnego materiału.

Standardowa koperta kurierska z nadrukiem


Standardowe koperty kurierskie są najpopularniejszą metodą zabezpieczenia nadawanych paczek przez firmy spedycyjne. Przez to, że potrafią mieć różnorakie rozmiary możliwe jest opakowanie szpargałów o małych, jak i znacznie większych wymiarach. Ponadto polieten, z którego foliopak z nadrukiem jest stworzony chroni przewożony produkt przed wilgocią, promieniami słonecznymi bądź też innymi faktorami, które to mogłyby nadwyrężyć opakowany pakunek. Jakby tego było mało koperta kurierska jest śliskim materiałem, który zawsze jest hydrofobowy, co znaczy, iż bez ambarasu można również przenosić paczki podczas deszczu czy padającego śniegu z deszczem. Formą zabezpieczenia zwykłej koperty kurierskiej jest pasek klejący, który powoduje, że przesyłka dotrze do adresata w nietkniętym stanie.

Foliopak kurierski z rączką

Foliopaki kurierskie wyposażone w rączkę są praktyczniejszą formą typowego foliopaku kurierskiego. Dzięki temu, że koperta kurierska z nadrukiem została wyekwipowana w rączki można ją swobodnie przenosić. Wyjątkowo decydujące jest to w sytuacji, kiedy dostarczany produkt jest duży pod względem gabarytowym. Budulec, z jakiego skonstruowany jest ten rodzaj koperty kurierskiej to również najlepszej klasy polietylen, który zachowuje się tak, jak zscharakteryzowany w przypadku foliopaku kurierskiego standardowego – ochrania przed działaniami mechanicznymi i zewnętrznymi. Dokładnie tak, jak i foliopak opatrzony nadrukiem standardowy, koperta kurierska opatrzona nadrukiem z rączką ma pasek z silnym woododpornym klejem, który dobrze ochrania przesyłkę.

Foliopak z zakładką na dnie

Jest to najwygodniejsza forma opakowania szpargałów, które są ogromne oraz sporo ważą. Dzięki wyjątkowej fałdzie w dole foliopaka kurierskiego, jest ona w stanie zmieścić dużo więcej przedmiotów niż tradycyjna koperta kurierska lub foliopak kurierski z rączką. W sprawie materiałowej – tutaj także użyty został tutaj polietylen, który to zapewnia najdoskonalszą jakość i pełne bezpieczeństwo.

Odmienne rodzaje kopert kurierskich sprawiają, że jesteśmy w mocy przesłać w nich absolutnie każdą przesyłkę, obojętnie od wymiarów. Bynajmniej nie musisz się już frasować o to w jakie opakowanie zapakować do spedycji ważne papiery, delikatne przedmioty czy też ubrania.

Reportaż przygotowała firma: www.emgraf.pl

Dodaj komentarz